< Anasayfa
Restoran Puan Sistemi
Siparişlerinize 15 (onbeş) gün içinde servis, hız, lezzet, yardım kategorilerinde en düşük 1 (bir), en yüksek 10 (on) olacak şekilde puan verebilir ve yorum yapabilirsiniz.

Verdiğiniz sipariş içerisindeki yemekleri ayrıca 15 (onbeş) gün içerisinde beğenebilir ya da beğeninizi kaldırabilirsiniz. 15 (onbeş) günün bitiminden itibaren  tekrar sipariş vermediğiniz sürece beğeni statüsünde bir değişiklik yapamazsınız. Beğeni sayıları ürün kartlarında yayımlanır.

Restoran Puanı Liste sayfasında görüntülenen ana puan, servis, hız, lezzet, yardım alanlarının aritmetik ortalaması alınarak hesaplanır. Ana puan, yeterli sayıya ulaşıldıktan sonra, Kullanicilar tarafindan en son verilen 100 puanın ortalaması alınarak hesaplanır.

Kullanici yorumları Paketus’un onayından sonra yayınlanır. Paketus’un Kullanici yorumlarının içeriğini denetleme yükümlülüğü bulunmamaktadır. Restoran, Panel üzerinden yorumlara cevap yazabilir. Restoran tarafından Kullanicilara yazılan cevaplar, Paketus’un onayından sonra yayinlanir. Paketusherhangi bir sebep göstermeksizin Restoran’ın cevabını yayınlamama hakkına sahiptir.

Yardım kategorisi sadece Canlı Yardım Hizmeti’ne bağlanıldığı zaman puanlanabilir.